Długopisy reklamowe z nadrukiem Warszawa

Firma Resout importuje różnego rodzaju gadżety reklamowe. Współpracujemy zarówno z rodzimymi producentami, jak i firmami z Azji oraz Europy zachodniej.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom najniższe ceny na cały asortyment artykułów reklamowych, w tym długopisy reklamowe z nadrukiem.

Pod tym adresem można przejrzeć katalog z aktualnymi promocjami

www.promocje.resout.pl

Oferujemy zarówno tanie długopisy plastikowe ( tak zwana masówka), jak i eleganckie metalowe, ekologiczne, oraz ekskluzywne zestawy piśmiennicze.

Można na nich wykonywać nadruk kolorowy metodą tampodruk oraz graweru laserowego ( jednokolorowy z możliwymi odcieniami).

W swojej ofercie stałej mamy kilkaset modeli długopisów, a w ofercie promocyjnej zawsze jest ich dostępnych kilkanaście.

Jesteśmy także bezpośrednim importerem pamięci usb z nadrukiem logo. Współpracujemy z jedną z najlepszych bliskowschodnich fabryk, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować elektornikę najwyższej jakości w najniższych cenach. To ważne gdyż nasze produkty nie psują się po kilkukrotnym użyciu.

Długopisy reklamowe z nadrukiem Warszawa, to znakomity produkt od kilkunastu lat wykorzystywany przez firma jako artykuł promocyjny na targach, konferencjach i różnego rodzaju eventach. Stanowią także tanią formę promocji dla niedużych firm, które w jakiś sposób chcą pozostawić swoim kontrahentom artykuł promocyjny ze swoim logo.

Jest to jednocześnie produkt który zawsze znajdzie zastosowanie w biurze, dzięki czemu klienci będą kojarzyć Państwa firmę.

Długopisy reklamowe z nadrukiem Warszawa